Kancelaria Radców Prawnych Czapczyński

Szkolenia

Najbliższe terminy szkoleń

Nowe terminy szkoleń dostępne już wkrótce.
Jeżeli potrzebują Państwo indywidualnego szkolenia dla swojej firmy, zapraszamy do kontaktu.

Bądź gotowy na zmiany – zapisz się na szkolenie

Kancelaria Czapczyński zapewnia kompleksową obsługę prawną dla średnich i dużych firm o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Od ponad 10 lat zajmujemy się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz jednostek samorządu terytorialnego na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Znamy specyfikę gmin, ich organów i jednostek.

Zapraszamy do zapisów na szkolenia. Poniżej programy poszczególnych szkoleń.

Szkolenia przygotowane przez praktyków prawa

Jacek Krzywania

Radca prawny i szef zespołu prawników Kancelarii Radców Prawnych Tomasz Czapczyński Sp. k. we Wrocławiu. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, od 9 lat członek OIRP w Poznaniu. Specjalizuje się w opiniowaniu, redagowaniu oraz negocjowaniu umów handlowych. Doradza przedsiębiorcom w zakresie prawa gospodarczego, handlowego i prawa pracy. Prowadzi rozmowy z kontrahentami oraz mediacje, dążące do pozasądowego rozwiązania sporu.

Malwina Rączka

Prelegentka, radca prawny, od 5 lat członek OIRP we Wrocławiu. Zajmuje się doradztwem prawnym przedsiębiorcom w obszarze prawa cywilnego oraz gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa pracy. Na bieżąco śledzi nadchodzące zmiany przepisów prawa i angażuje się w prowadzenie szkoleń, mających na celu informowanie o konieczności wprowadzania reform w organizacjach.

Anna Kałużna

Radca prawny, od 7 lat członek OIRP we Wrocławiu. Zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców w zakresie prawa gospodarczego, zamówień publicznych, prawa pracy i ochrony danych osobowych. Od 5 lat jest także zaangażowana w obsługę prawną gmin i ich jednostek.

Kancelaria Radców Prawnych Czapczyński

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń pod numer 501 806 431, wyślij wiadomość
na adres szkolenia@tcrp.pl lub wypełnij formularz
kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.