Kancelaria Radców Prawnych Czapczyński

Wiedza, praktyka,
relacje

Od założenia kancelarii w 2005 roku
skupiamy się na wspieraniu biznesu.

Firma godna zaufania

W 2016 r. znaleźliśmy się w czołówce cenionych kancelarii prawnych – otrzymaliśmy Certyfikat Wysokiej Jakości Usług Prawnych oraz nadzwyczajne wyróżnienie Diament Prawa.

Kancelarie RP

Od 2020 r. współtworzymy sieć Kancelarii RP pod patronatem dziennika „Rzeczpospolita”, której celem jest ustanawianie nowych, lepszych standardów obsługi Klientów.

ICG

Dzięki współpracy z International Consulting Group i renomowanymi kancelariami prawnymi z Europy umożliwiamy bezpieczny rozwój Twojej działalności także za granicą.

Co mówią o nas Klienci?

KGHM Polska Miedź SA niniejszym potwierdza, że Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński świadczyła stałą i kompleksową usługę prawną na rzecz Oddziału KGHM Polska Miedź SA Huty Miedzi „Głogów” i „Legnica” (…). Działalność Kancelarii obejmowała: (…) udział w negocjacjach, rokowaniach i mediacjach z wykonawcami (…), których celem była (….) obrona interesów w/w Oddziałów (…), występowanie w charakterze pełnomocnika (…) we wszystkich postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, administracyjnych (…) oraz przed organami państwowymi i sądowymi. Usługi były świadczone terminowo i z należytą starannością.

Bartłomiej Kubisiak

Dyrektor Naczelny Centralnego Biura Zakupów, KGHM Polska Miedź SA

Kancelaria radców Prawnych Tomasz Czapczyński świadczy dla nas stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria mecenasa Czapczyńskiego, na tle innych kancelarii, wyróżnia się asertywnością i szczerością. Od razu mówi na czym stoimy, co w konsekwencji nie pozwala wpaść naszej firmie w kłopoty. Zawsze proponują skuteczne rozwiązania, co spowodowane jest dobraniem zespołu wszechstronnych specjalistów w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria otwarta jest na usługi doradcze. Razem wdrożyliśmy nowy produkt — wspólny projekt biznesowy.

Przemysław Hałucha

Wiceprezes Zarządu Piast Group Sp. z o.o.

Przez 27 lat współpracowałem z kilkoma kancelariami, ale nigdy nie spotkałem się z takim profesjonalizmem, jak w Kancelarii Czapczyński. Powiedzieć, że jestem zadowolony, to mało. A przyznam, że w życiu rzadko jestem z czegoś zadowolony. Z przyjemnością współpracuję z mecenasem Czapczyńskim, bo jego prawnicy są zawsze dobrze przygotowani. Dzisiaj mam problem, a jutro ich reakcję. Mamy czas na obranie odpowiedniej strategii i przemyślenie problemu. Nasze spory bardzo rzadko kończą się w sądzie, lecz jeśli już do tego dochodzi, osiągamy sukcesy i mamy wygrane sprawy gospodarcze, finansowe oraz kadrowe.

Jarosław Bogucki

Prezes Zarządu Amara sp. z o.o.

Doceniam dostępność kancelarii mecenasa Czapczyńskiego. Kontaktujemy się bardzo często i pomimo tego, że sprawy, które nas łączą, dotyczą różnych aspektów działalności biznesowej, to nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Czujemy, że wybraliśmy dobrego partnera, który ma ogromne doświadczenie w specyficznej branży produkcyjnej.

Mirosław Buciak

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Hutmen S.A.

Z przyjemnością polecam i rekomenduję współpracę z Kancelarią Radców Prawnych Czapczyński, która świadczy dla spółki HERTZ Systems LtD. Sp. z o.o., stałą i kompleksową obsługę prawną. Usługi realizowane są również w związku z prowadzoną przez nas działalnością o charakterze badawczo-rozwojowym w zakresie technologii kosmicznej, lokalizacyjnej oraz o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym. Kancelaria wspiera nas również przy realizacji inwestycji (…).

Zygmunt Rafał Trzaskowski

Dyrektor Generalny Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.

Wiele lat współpracuję z mecenasem Czapczyńskim. Doskonale rozumie nasze sprawy, odrzuca schematy i umiejętnie oraz szybko lokalizuje problemy. Nie znam innej kancelarii, której zespół tak prawdziwie angażuje się w sprawy swoich klientów, rozumie ich oraz reprezentuje tak wysoką kulturę organizacji. Mecenas Czapczyński to specjalista od trudnych spraw, czego dowodem jest historia sporu trzech firm (mojej, polskiej i chińskiej). Bez pójścia do sądu, mecenas znalazł rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkie strony, łącznie z chińską — kulturowo inną, nieufną.

Pasi Raikisto

Prezes Management Systems, Finlandia

Jestem jednym z pierwszych klientów mecenasa. Współpracuję z nim od czasu studiów. Nasze firmy rozwijają się równolegle. Pan Tomasz zawsze uczciwie i realnie przedstawia szanse w każdej sprawie, ale ostateczną decyzję podejmuje klient. I nawet jeśli zdecyduje się iść w trudną sprawę, to mecenas walczy do końca. Jest dla mnie prawdziwym fighterem.

Leszek Kroczak

Prezes Zarządu L&P Sp. z o.o.

Dzięki wysokim kompetencjom i profesjonalizmowi pracowników Kancelarii wszelkie powierzone sprawy toczyły się sprawnie i zakończyły pełnym sukcesem. W oparciu o dotychczasowe doświadczenia z pełną odpowiedzialnością polecamy kancelarię radców Prawnych Tomasz Czapczyński jako sprawdzoną firmę, świadczącą usługi prawne na ponadstandardowym poziomie.

Krzysztof Wróbel

Prezes Zarządu Grupy DEX – salony samochodowe BMW, Honda, Citroen, Suzuki i Developer DEX

W imieniu własnym, pracowników Urzędu Gminy Kotła i wszystkich podległych jednostek organizacyjnych Gminy Kotla składamy serdeczne podziękowania dla Pana i pracowników Kancelarii za wieloletnią i profesjonalną współpracę. Pańska Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński od 2011 r. świadczyła wysokiej jakości usługi prawne dla Urzędu Gminy Kotla i wszystkich podległych jednostek organizacyjnych Gminy Kotla z wielkim zaangażowaniem i wielostronnym doświadczeniem.

Łukasz Horbatowski

Wójt Gminy Kotla

Przestrzegamy praw biznesu

Skontaktuj się z nami

Kontakt