Kancelaria Radców Prawnych Czapczyński

Wiedza, praktyka,
relacje

Od 20 lat skutecznie wspieramy biznes

Czapczynski

Świadczyć usługi prawne zaczęliśmy już w 2004 roku. Obecnie nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu, mamy również oddział w Głogowie.

Firma godna zaufania

W 2016 r. znaleźliśmy się w czołówce cenionych kancelarii prawnych – otrzymaliśmy Certyfikat Wysokiej Jakości Usług Prawnych oraz nadzwyczajne wyróżnienie Diament Prawa.

SWISS Chamber Poland

W 2023 roku dołączyliśmy do Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, co stanowiło kolejny krok w naszym rozwoju na arenie międzynarodowej.

Co mówią o nas Klienci?

KGHM Polska Miedź SA niniejszym potwierdza, że Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński świadczyła stałą i kompleksową usługę prawną na rzecz Oddziału KGHM Polska Miedź SA Huty Miedzi „Głogów” i „Legnica” (…). Działalność Kancelarii obejmowała: (…) udział w negocjacjach, rokowaniach i mediacjach z wykonawcami (…), których celem była (….) obrona interesów w/w Oddziałów (…), występowanie w charakterze pełnomocnika (…) we wszystkich postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, administracyjnych (…) oraz przed organami państwowymi i sądowymi. Usługi były świadczone terminowo i z należytą starannością.

Bartłomiej Kubisiak

Dyrektor Naczelny Centralnego Biura Zakupów, KGHM Polska Miedź SA

Kancelaria radców Prawnych Tomasz Czapczyński świadczy dla nas stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria mecenasa Czapczyńskiego, na tle innych kancelarii, wyróżnia się asertywnością i szczerością. Od razu mówi na czym stoimy, co w konsekwencji nie pozwala wpaść naszej firmie w kłopoty. Zawsze proponują skuteczne rozwiązania, co spowodowane jest dobraniem zespołu wszechstronnych specjalistów w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria otwarta jest na usługi doradcze. Razem wdrożyliśmy nowy produkt — wspólny projekt biznesowy.

Przemysław Hałucha

Wiceprezes Zarządu Piast Group Sp. z o.o.

Przez 27 lat współpracowałem z kilkoma kancelariami, ale nigdy nie spotkałem się z takim profesjonalizmem, jak w Kancelarii Czapczyński. Powiedzieć, że jestem zadowolony, to mało. A przyznam, że w życiu rzadko jestem z czegoś zadowolony. Z przyjemnością współpracuję z mecenasem Czapczyńskim, bo jego prawnicy są zawsze dobrze przygotowani. Dzisiaj mam problem, a jutro ich reakcję. Mamy czas na obranie odpowiedniej strategii i przemyślenie problemu. Nasze spory bardzo rzadko kończą się w sądzie, lecz jeśli już do tego dochodzi, osiągamy sukcesy i mamy wygrane sprawy gospodarcze, finansowe oraz kadrowe.

Jarosław Bogucki

Prezes Zarządu Amara sp. z o.o.

Doceniam dostępność kancelarii mecenasa Czapczyńskiego. Kontaktujemy się bardzo często i pomimo tego, że sprawy, które nas łączą, dotyczą różnych aspektów działalności biznesowej, to nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Czujemy, że wybraliśmy dobrego partnera, który ma ogromne doświadczenie w specyficznej branży produkcyjnej.

Mirosław Buciak

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Hutmen S.A.

Z przyjemnością polecam i rekomenduję współpracę z Kancelarią Radców Prawnych Czapczyński, która świadczy dla spółki HERTZ Systems LtD. Sp. z o.o., stałą i kompleksową obsługę prawną. Usługi realizowane są również w związku z prowadzoną przez nas działalnością o charakterze badawczo-rozwojowym w zakresie technologii kosmicznej, lokalizacyjnej oraz o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym. Kancelaria wspiera nas również przy realizacji inwestycji (…).

Zygmunt Rafał Trzaskowski

Dyrektor Generalny Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.

Wiele lat współpracuję z mecenasem Czapczyńskim. Doskonale rozumie nasze sprawy, odrzuca schematy i umiejętnie oraz szybko lokalizuje problemy. Nie znam innej kancelarii, której zespół tak prawdziwie angażuje się w sprawy swoich klientów, rozumie ich oraz reprezentuje tak wysoką kulturę organizacji. Mecenas Czapczyński to specjalista od trudnych spraw, czego dowodem jest historia sporu trzech firm (mojej, polskiej i chińskiej). Bez pójścia do sądu, mecenas znalazł rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkie strony, łącznie z chińską — kulturowo inną, nieufną.

Pasi Raikisto

Prezes Management Systems, Finlandia

Jestem jednym z pierwszych klientów mecenasa. Współpracuję z nim od czasu studiów. Nasze firmy rozwijają się równolegle. Pan Tomasz zawsze uczciwie i realnie przedstawia szanse w każdej sprawie, ale ostateczną decyzję podejmuje klient. I nawet jeśli zdecyduje się iść w trudną sprawę, to mecenas walczy do końca. Jest dla mnie prawdziwym fighterem.

Leszek Kroczak

Prezes Zarządu L&P Sp. z o.o.

Dzięki wysokim kompetencjom i profesjonalizmowi pracowników Kancelarii wszelkie powierzone sprawy toczyły się sprawnie i zakończyły pełnym sukcesem. W oparciu o dotychczasowe doświadczenia z pełną odpowiedzialnością polecamy kancelarię radców Prawnych Tomasz Czapczyński jako sprawdzoną firmę, świadczącą usługi prawne na ponadstandardowym poziomie.

Krzysztof Wróbel

Prezes Zarządu Grupy DEX – salony samochodowe BMW, Honda, Citroen, Suzuki i Developer DEX

W imieniu własnym, pracowników Urzędu Gminy Kotła i wszystkich podległych jednostek organizacyjnych Gminy Kotla składamy serdeczne podziękowania dla Pana i pracowników Kancelarii za wieloletnią i profesjonalną współpracę. Pańska Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński od 2011 r. świadczyła wysokiej jakości usługi prawne dla Urzędu Gminy Kotla i wszystkich podległych jednostek organizacyjnych Gminy Kotla z wielkim zaangażowaniem i wielostronnym doświadczeniem.

Łukasz Horbatowski

Wójt Gminy Kotla

Przestrzegamy praw biznesu

Skontaktuj się z nami

Kontakt