Prawo handlowe-korporacyjne2018-05-07T21:19:59+00:00

Prawo handlowe

Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu prawa spółek handlowych. Obejmuje to m.in. pomoc przy tworzeniu umów handlowych. Opracujemy je dla Państwa w taki sposób, by były całkowicie zgodne z regulacjami, które określa prawo handlowe.

Możemy też reprezentować Państwa przedsiębiorstwo podczas negocjacji kontraktów. Dzięki temu znacznie zwiększą się szanse na uzyskanie satysfakcjonującego wyniku mediacji. Firma zyska też gwarancję, że prawo spółek handlowych pozwala na realizację uzgodnionych warunków.

Zachęcamy też do konsultowania z nami strategii handlowych. Sprawdzimy, czy na pewno spełniają wymogi zawarte w przepisach dotyczących spółek prawa handlowego.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

Prawo korporacyjne

Oferujemy kompleksową obsługę prawną dedykowaną korporacjom.

Czuwamy nad prawidłowym przeprowadzaniem formalności i opracowujemy umowy, wnioski oraz projekty. To daje Państwu pewność, że wszystkie podejmowane działania są zgodne z wymogami, które określa prawo korporacyjne. Dbamy także o rozwój Państwa przedsiębiorstwa, dlatego bierzemy udział w negocjacjach i uzgadniamy korzystne warunki. Poza tym, udzielamy porad z zakresu przejmowania spółek, fuzji, przekształceń oraz likwidacji. Dotyczy to też przedsiębiorstw, które prowadzą działania za granicą.

Nasze doradztwo obejmuje również międzynarodowe prawo korporacyjne.