Referencje2018-05-07T19:25:45+00:00

Referencje

Kancelaria mecenasa Czapczyńskiego, na tle innych kancelarii, wyróżnia się asertywnością i szczerością. Od razu mówi na czym stoimy, co w konsekwencji nie pozwala wpaść naszej firmie w kłopoty. Zawsze proponują skuteczne rozwiązania, co spowodowane jest dobraniem zespołu wszechstronnych specjalistów w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria otwarta jest na usługi doradcze. Razem wdrożyliśmy nowy produkt — wspólny projekt biznesowy.
Przemysław Hałucha, Wiceprezes Zarządu Piast Group Sp. z o.o.
Przez 27 lat współpracowałem z kilkoma kancelariami, ale nigdy nie spotkałem się z takim profesjonalizmem, jak w Kancelarii Czapczyński. Powiedzieć, że jestem zadowolony, to mało. A przyznam, że w życiu rzadko jestem z czegoś zadowolony. Z przyjemnością współpracuję z mecenasem Czapczyńskim, bo jego prawnicy są zawsze dobrze przygotowani. Dzisiaj mam problem, a jutro ich reakcję. Mamy czas na obranie odpowiedniej strategii i przemyślenie problemu. Nasze spory bardzo rzadko kończą się w sądzie, lecz jeśli już do tego dochodzi, osiągamy sukcesy i mamy wygrane sprawy gospodarcze, finansowe oraz kadrowe.
Jarosław Bogucki, Prezes Zarządu Amara sp. z o.o.

Doceniam dostępność kancelarii mecenasa Czapczyńskiego. Kontaktujemy się bardzo często i pomimo tego, że sprawy, które nas łączą, dotyczą różnych aspektów działalności biznesowej, to nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Czujemy, że wybraliśmy dobrego partnera, który ma ogromne doświadczenie w specyficznej branży produkcyjnej.

Mirosław Buciak, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Hutmen S.A.
Pana Tomasza poznałem w trakcie rundy golfa. Znakomita technika pozwoliła mu wykonywać bardzo precyzyjne oraz długie uderzenia i uzyskać przewagę już na samym początku rozgrywki. Dalej — koncentracja, zaangażowanie i kreatywne podejście, które pomogły szybko oraz dokładnie umieścić piłkę w dołku. A to wszystko w atmosferze fair play i szacunku do partnerów. Mam dokładnie takie same doświadczenia, współpracując już od ponad dwóch lat, jako firma Hertz Systems, z kancelarią Pana Tomasza Czapczyńskiego. Z przyjemnością polecam i rekomenduję współpracę z Kancelarią Radców Prawnych Czapczyński.
Zygmunt Rafał Trzaskowski, Dyrektor Generalny Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.

Wiele lat współpracuję z mecenasem Czapczyńskim. Doskonale rozumie nasze sprawy, odrzuca schematy i umiejętnie oraz szybko lokalizuje problemy. Nie znam innej kancelarii, której zespół tak prawdziwie angażuje się w sprawy swoich klientów, rozumie ich oraz reprezentuje tak wysoką kulturę organizacji. Mecenas Czapczyński to specjalista od trudnych spraw, czego dowodem jest historia sporu trzech firm (mojej, polskiej i chińskiej). Bez pójścia do sądu, mecenas znalazł rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkie strony, łącznie z chińską — kulturowo inną, nieufną.

Pasi Raikisto, Prezes Management Systems, Finlandia

Z mecenasem Czapczyńskim poznaliśmy się na golfie. Cenię go za świetne pomysły, kompetentny zespół i niekonwencjonalne rozwiązania. Błyskawicznie łączy fakty i potrafi z nich wydobyć korzyść dla klienta.

Jerzy Górski, Prezes Zarządu CB S.A.
Tomasz jest moim przyjacielem i kolegą po fachu. Zawsze dotrzymuje słowa. Znamy się 25 lat i nigdy się na nim nie zawiodłem. Jest niezwykle konsekwentny w osiąganiu celów i rozwiązywaniu problemów. Posiada doskonałe poczucie humoru i wyjątkową umiejętność słuchania. Wiem, że to — jakim jest człowiekiem, przekłada się na to — jakim jest prawnikiem.
Robert Filus, radca prawny
Podczas współpracy z kancelarią Czapczyński, najbardziej ceniłem idealne zrozumienie naszych potrzeb, znakomitą szybkość reakcji i zespół prawników, świetnie dobrany do spraw. Mieliśmy bardzo dobry kontakt z kancelarią, zarówno ja, jak i moi pracownicy.
Wojciech Braszczok, były Dyrektor - KGHM Polska Miedź SA - oddział Huta Miedzi Głogów
Kancelaria mecenasa Czapczyńskiego wspiera cztery nasze firmy. Ich pomoc nie kończy się na obsłudze prawnej. Kancelaria pomaga nam w sprawach biznesowych, od ważnych —jak tworzenie umów konsumenckich, po mniej kluczowe — jak redakcja e-maili kierowanych do klientów. Cenimy ich indywidualne i ludzkie podejście. Idą nam na rękę. Potrafią spotkać się w sprawach służbowych nawet po godzinach pracy na drugim końcu miasta.
Maciej Podstawka, właściciel Time2Call

Jestem jednym z pierwszych klientów mecenasa. Współpracuję z nim od czasu studiów. Nasze firmy rozwijają się równolegle. Pan Tomasz zawsze uczciwie i realnie przedstawia szanse w każdej sprawie, ale ostateczną decyzję podejmuje klient. I nawet jeśli zdecyduje się iść w trudną sprawę, to mecenas walczy do końca. Jest dla mnie prawdziwym fighterem.

Leszek Kroczak, Prezes Zarządu L&P Sp. z o.o.

Gdybym miał krótko sparafrazować moją relację z panem mecenasem Czapczyńskim, to porównałbym go do kompana życiowego ze skutecznością bulteriera. Czuję do niego głęboką sympatię. Mam pełne poczucie bezpieczeństwa, komfortu i zaangażowania.

Krzysztof Wróbel, Główny Udziałowiec GRUPY DEX

Kancelaria Czapczyński od wielu lat obsługuje Gminę Kotla. Przez ten czas zrealizowała dla nas kilkaset spraw, głownie majątkowych i biznesowych. Doceniam profesjonalizm Tomasza Czapczyńskiego, różnorodność prawników w jego kancelarii i kompleksowość obsługi. Mają zabójczą skuteczność.
Rok temu pożegnaliśmy się z jednym z wykonawców, a już dzisiaj mamy zasądzoną kwotę odszkodowania. Pan Tomasz Czapczyński w pół roku rozwiązał sprawę gruntu, która wydawała się nie do rozwiązania.

Łukasz Horbatowski, wójt Gminy Kotla

Z kancelarią mecenasa Czapczyńskiego, realizujemy projekt zbycia strategicznej spółki. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Doceniam rzetelność, szybkość i kompetencje całego zespołu. Całość obsługi plasuje się na bardzo wysokim poziomie.

Jarosław Dudkowiak, Starosta Głogowski
Projektując materiały promocyjne dla kancelarii miałem możliwość poznania mecenasa Czapczyńskiego z jednej strony jako niezwykle fachowego prawnika, który przeprowadził mnie przez meandry prawa w branży reklamowej, z drugiej strony jako pomocnego, zaangażowanego i bezinteresownego człowieka, obok którego nie można przejść obojętnie. Poznałem prawnika, którego z czystym sumieniem polecam.
Maciej Koła, właściciel Orfin Studio

Tomasza Czapczyńskiego cenię za jego dynamiczne reakcje i dostępność, tak ważne w biznesie, oraz za kompetencje i wiedzę prawniczą. Z drugiej strony Tomasz jest kontaktowy i bezpośredni, co czyni naszą współpracę przyjemną i partnerską, po prostu bliską.

Bogdan Kowalczyk, Prezes Zarządu PPHiU Komak sp. z o.o.