Language: Polish English German

#koronawirus: Tarcza antykryzysowa – informator

#koronawirus: Tarcza antykryzysowa – informator

Oddajemy w Państwa ręce Informator po tzw. Tarczy antykryzysowej, czyli ustawie która w rządowych założeniach ma wprowadzić kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorców minimalizujące skutki problemów gospodarczych związanych z epidemią COVID-19.

Informator ten został przygotowany przez specjalnie dedykowany zespół prawników naszej Kancelarii. Jesteśmy przekonani, że niniejszy dokument ułatwi Państwu poruszanie się po wprowadzonych zmianach i umożliwi szybsze wdrożenie antykryzysowych strategii.

Informator to pewne źródło informacji o wszystkich istotnych rozwiązaniach wprowadzonych ustawą. Każdy z działów w sposób przejrzysty i uporządkowany dostarcza praktycznych wskazówek odnoszących się do wprowadzonych instrumentów prawnych. Opracowanie to nie tylko umożliwia przekazanie kluczowych informacji, ale przede wszystkim systematyzuje kwestie prawne dotyczące szczególnych rozwiązań związanych z pandemią koronawirusa.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji lub dowiedzieć się o możliwościach skorzystania z nowych regulacji, prosimy o kontakt.

Dla tych z Państwa, którzy obawiają się, że skutki gospodarcze pandemii COVID-19 mają, lub mogą mieć wpływ także na Ich firmę, przygotowaliśmy także PAKIET ANTYKRYZYSOWY. Więcej o nowym pakiecie usług przeczytają Państwo tutaj: https://www.radca-prawny-czapczynski.pl/pakiet-antykryzysowy/

Nadamy właściwy kierunek prawny Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami!