#koronawirus: Tarcza antykryzysowa – informator

Opublikowano: 03.04.2020
Ostatnia aktualizacja: 15.04.2020
#koronawirus: Tarcza antykryzysowa – informator

Oddajemy w Państwa ręce Informator po tzw. Tarczy antykryzysowej, czyli ustawie która w rządowych założeniach ma wprowadzić kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorców minimalizujące skutki problemów gospodarczych związanych z epidemią COVID-19.

Informator ten został przygotowany przez specjalnie dedykowany zespół prawników naszej Kancelarii. Jesteśmy przekonani, że niniejszy dokument ułatwi Państwu poruszanie się po wprowadzonych zmianach i umożliwi szybsze wdrożenie antykryzysowych strategii.

Informator to pewne źródło informacji o wszystkich istotnych rozwiązaniach wprowadzonych ustawą. Każdy z działów w sposób przejrzysty i uporządkowany dostarcza praktycznych wskazówek odnoszących się do wprowadzonych instrumentów prawnych. Opracowanie to nie tylko umożliwia przekazanie kluczowych informacji, ale przede wszystkim systematyzuje kwestie prawne dotyczące szczególnych rozwiązań związanych z pandemią koronawirusa.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji lub dowiedzieć się o możliwościach skorzystania z nowych regulacji, prosimy o kontakt.

Dla tych z Państwa, którzy obawiają się, że skutki gospodarcze pandemii COVID-19 mają, lub mogą mieć wpływ także na Ich firmę, przygotowaliśmy także PAKIET ANTYKRYZYSOWY. Więcej o nowym pakiecie usług przeczytają Państwo tutaj: https://www.radca-prawny-czapczynski.pl/pakiet-antykryzysowy/

Przeczytaj także

Oferta pracy – Radca prawny / Adwokat

Oferta pracy – Radca prawny / Adwokat

Poszukujemy osoby na stanowisko Radca prawny / Adwokat.

... Czytaj więcej
Przedłużenie terminów wypełnienia obowiązków sprawozdawczych

Przedłużenie terminów wypełnienia obowiązków sprawozdawczych

30 marca 2021 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej z dnia... Czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Proszę przyjąć życzenia spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

... Czytaj więcej

Przestrzegamy praw biznesu

Skontaktuj się z nami

Kontakt