Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński wyróżniona przez Rzeczpospolitą za działalność w czasach epidemii koronawirusa!

Opublikowano: 28.07.2020

Mamy zaszczyt poinformować, że Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński otrzymała wyróżnienie w 18. edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolitaza za działalność w czasach epidemii koronawirusa.

Przypominamy, że Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński stworzyła akcję #konsultacjedlamedykow, w trakcie której nasi prawnicy udzielali bezpłatnych konsultacji lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym, którzy natrafili na problemy prawne w związku z pandemią Covid-19. Ponadto jako jedna z pierwszych kancelarii prawnych w Polsce podjęła się publikacji bezpłatnych informatorów po Tarczy Antykryzysowej oraz ustaw jej aktualizujących. Co więcej, mecenas Robert Drożdż pro bono wystąpił w programie telewizyjnym „Rozmowy Biznes 24”, podczas którego omówił problematyczne dla przedsiębiorców aspekty rządowych programów pomocowych.

Cieszymy się i dziękujemy Rzeczpospolitej za dostrzeżenie i docenienie naszych działań.

Przeczytaj także

Oferta pracy – Radca prawny / Adwokat

Oferta pracy – Radca prawny / Adwokat

Poszukujemy osoby na stanowisko Radca prawny / Adwokat.

... Czytaj więcej
Przedłużenie terminów wypełnienia obowiązków sprawozdawczych

Przedłużenie terminów wypełnienia obowiązków sprawozdawczych

30 marca 2021 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej z dnia... Czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Proszę przyjąć życzenia spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

... Czytaj więcej

Przestrzegamy praw biznesu

Skontaktuj się z nami

Kontakt